Whatsapp Destek »

ORGANİZASYON

TOPLANTI ORGANİZASYONU

İyi bir toplantı deneyimi, sonuca giden yolda doğru karar alma üzerindeki en büyük etkendir!
İster sessiz sakin bir doğa oteli olsun, ister büyük bir kongre merkezi, biz, bu toplantı organizasyonu deneyimini, yaşamak istediğiniz en üst seviyede sizin için hazırlıyoruz.

TOPLANTI ORGANİZASYONU, İyi bir toplantı deneyimi, sonuca giden yolda doğru karar alma üzerindeki en büyük etkendir!<br />İster sessiz sakin bir doğa oteli olsun, ister büyük bir kongre merkezi, biz, bu toplantı organizasyonu deneyimini, yaşamak istediğiniz en üst seviyede sizin için hazırlıyoruz.

İyi bir toplantı deneyimi, sonuca giden yolda doğru karar alma üzerindeki en büyük etkendir!
İster sessiz sakin bir doğa oteli olsun, ister büyük bir kongre merkezi, biz, bu toplantı organizasyonu deneyimini, yaşamak istediğiniz en üst seviyede sizin için hazırlıyoruz.

İyi bir toplantı organizasyonu aslında çok komplike bir süreç gerektirir.

Toplantının amacı, hedeflenen sonucu, yaratılmak istenen ortam ve katılımcılar üzerindeki etki beklentisi gibi ihtiyaçların belirlenmesi ile başlayan süreç, toplantı organizatörünün profesyonel yaklaşımını gerektiren daha teknik bir süreç tarafından izlenir. En önemli detay olan, toplantı organizasyonu için konseptin belirlenmiş olduğunu varsayarsak, sonraki süreç kabaca aşağıdaki gibi devam eder.

Sade, şık bir yaklaşımdan, genç, eğlenceli ve rengarenk bir venue tasarımına, eğitim toplantısının ciddiyetinden, Away day keyfine, farklı deneyimler için farklı mekanlar ve açık alanların seçimi ile başlar herşey.

Toplantı organizasyonu yapan şirketler, seçtikleri etkinlik mekanlarının standart olarak sundukları alanları, görüntüyü ve hizmet kalitesini kabullenmek yerine, profesyonel yaklaşım ile bu alanların kurumsal ihtiyaçlar için nasıl evrileceğini hesaplarlar.

Venue ve toplantı mekanlarının seçiminden sonraki süreç, ses-ışık-teknik, branding, F&B, görsel showlar, eğitsel çalışmalar ve teambuilding aktiviteleri gibi opsiyonel etkinliklerin belirlenmesi, kurumsal hediye tasarımı, davetiye ve matbuu malzemelerin tasarımı gibi birçok alt başlıkla devam eder.

Konaklamalı toplantı organizasyonu için ise detaylar çok daha fazladır. Doğru otel seçimi çok önemlidir. Bütçe daha önemli gözükse dahi, optimum değerin belirlenmesi uzmanlık gerektirir. Katılımcıların transferleri ve zamanlama hesapları ile başlayan süreç, oda dağılımları, kurulan desklerin yönetimi ve toplantıya geçişe kadar ki sürecin en etkili şekilde kullanımı ile devam eder.

Burada kabaca bahsetmiş olduğumuz başlıklardan ibaret değil herşey!

Mesleğimizin gereği olan diğer tüm detaylar ile kurumunuz için hazırlayacağımız sıradışı bir toplantı organizasyonu deneyimi için bizi arayın.