Whatsapp Destek »

EĞİTİM

Örgütsel İletişim, Bu program, katılımcıların çalışma hayatlarında; herhangi bir örgüt içerisinde yükselebilmeleri ve hem üstler hem de çalışma arkadaşlarınca sevilen ve saygı duyulan bir kişi olarak nitelendirilebilmek için, örgütsel iletişim anlamındaki iletişim yetilerini daha da etkili kullanabilecek hale getirmektir.

Örgütsel İletişim

Bu program, katılımcıların çalışma hayatlarında; herhangi bir örgüt içerisinde yükselebilmeleri ve hem üstler hem de çalışma arkadaşlarınca sevilen ve saygı duyulan bir kişi olarak nitelendirilebilmek için, örgütsel iletişim anlamındaki iletişim yetilerini daha da etkili kullanabilecek hale getirmektir.

Etkili Karar Alma, Bu program; etkin karar verme kabiliyetlerinin geliştirilmesini sağlamaya yönelik yöntemleri içermektedir.

Etkili Karar Alma

Bu program; etkin karar verme kabiliyetlerinin geliştirilmesini sağlamaya yönelik yöntemleri içermektedir.

İK Planlaması ve Bütçesi, Bu program; doğru insan kaynağının planlanması ve bu kaynakların yönetiminde kullanılacak bütçe yönetim araçlarının kullanılması konularını içermektedir.

İK Planlaması ve Bütçesi

Bu program; doğru insan kaynağının planlanması ve bu kaynakların yönetiminde kullanılacak bütçe yönetim araçlarının kullanılması konularını içermektedir.

Müzakere ve İkna Becerileri, Bu program; müzakerelerde gerekli becerilerin kazanılması ve bunun sonucunda insan ilişkilerindeki güvenin yaratılarak iki taraf için de kazanç sağlayan bir çözümün bulunmasına yardımcı olacak konuları içermektedir.

Müzakere ve İkna Becerileri

Bu program; müzakerelerde gerekli becerilerin kazanılması ve bunun sonucunda insan ilişkilerindeki güvenin yaratılarak iki taraf için de kazanç sağlayan bir çözümün bulunmasına yardımcı olacak konuları içermektedir.

Kriz Yönetimi, Kriz ve Kriz Yönetimi kavramlarını anlamak, olası ya da beklenmedik etkileri azaltmak adına atılacak adımları, başarılı bir kriz yönetim sistemi kurmanın ve çalıştırmanın temellerini veren eğitimdir.

Kriz Yönetimi

Kriz ve Kriz Yönetimi kavramlarını anlamak, olası ya da beklenmedik etkileri azaltmak adına atılacak adımları, başarılı bir kriz yönetim sistemi kurmanın ve çalıştırmanın temellerini veren eğitimdir.

Beden Dili, Beden Dili Eğitimi ile katılımcıların beden diline hakim olup daha iyi iletişim kurmaları, karşısındaki kişileri daha iyi anlayabilmeleri  amaçlanmaktadır.

Beden Dili

Beden Dili Eğitimi ile katılımcıların beden diline hakim olup daha iyi iletişim kurmaları, karşısındaki kişileri daha iyi anlayabilmeleri amaçlanmaktadır.

Öfke ve Stres Yönetimi, Günümüzdeki stres nedenlerini anlamak, stresi tanımak, kabul etmek ve nasıl kontrol altında tutabileceğimizi öğrenmek için pratik bilgilerin olduğu bir eğitim programıdır.

Öfke ve Stres Yönetimi

Günümüzdeki stres nedenlerini anlamak, stresi tanımak, kabul etmek ve nasıl kontrol altında tutabileceğimizi öğrenmek için pratik bilgilerin olduğu bir eğitim programıdır.

Liderlik ve Yönetim Becerileri, Etkin liderlik yaklaşımlarını göstererek idare kabiliyetlerini geliştirmektir. Bu tip yöneticiler yol gösteren, harekete geçirebilen, birleştirici, motive edici, etkileyici kişiler olup, verimliliğini artıran faaliyetlerde bulunacaklardır.

Liderlik ve Yönetim Becerileri

Etkin liderlik yaklaşımlarını göstererek idare kabiliyetlerini geliştirmektir. Bu tip yöneticiler yol gösteren, harekete geçirebilen, birleştirici, motive edici, etkileyici kişiler olup, verimliliğini artıran faaliyetlerde bulunacaklardır.