Whatsapp Destek »

TURİZM

VİZE İŞLEMLERİ

Tüm dünya ülkelerinin vize işlemleriyle yakından ilgilenmekte, sizlere kaliteli, güvenilir ve konforlu bir başvuru hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürmekteyiz.

VİZE İŞLEMLERİ
Tüm dünya ülkelerinin vize işlemleriyle yakından ilgilenmekte, sizlere kaliteli, güvenilir ve konforlu bir başvuru hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürmekteyiz. Her bir ülke için alanında uzman, deneyimli müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır. Seyahatinizi gerçekleştirmek istediğiniz ülke için temsilcilerimizden istediğiniz her konuda destek alabilir, başvurularınızı bürokratik ve sıkıcı prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmadan tamamlayabilirsiniz.

Profesyonel vize danışmanlığının başvuru sahiplerinin evraklarını konsolosluklara teslim etmekten çok daha fazlası olduğuna inanan ekibimizle müşterilerimizin yurtdışı seyahatlerinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm konularda danışmanlık sağlıyor, bünyemizde yer alan seyahat acentemiz KUYAŞ TOUR ile uçak bileti, konaklama rezervasyonu, seyahat sigortası, transfer gibi konularda da desteğimizi sunuyoruz.


Vize başvurularının dünya dinamiklerini yakından takip etmeyi, değişen dünyaya ve teknolojilere sürekli uyum sağlamayı gerektirdiğinin bilinciyle hareket eden ekibimiz, bugüne kadar binlerce vize başvurusunun olumlu sonuçlanmasına aracılık etmiş olup sektöründe müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede yakalayan firmalardan biridir.
Tüm yurtdışı operasyonlarınızda bize güvenebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Başvuru Tipi
Schengen vizesi almak istiyorsanız, başvuru yapacağınız vize türüne göre evraklarınızın doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanması çok önemlidir. Bu evraklar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası
Seyahat sağlık sigortası, vize başvurunuzun en önemli noktalarından biridir. Bu sigorta seyahatiniz süresince istenmeyen durumlar karşısında sizi koruyacaktır. Sigortanızın seyahat tarihlerini tamamen kapsaması gerekecektir. Güvenle seyahat edebilmeniz için sağlık sigortanız tarafımızdan yapılmaktadır.

Uçak & Otel Rezervasyonu
Uçak-otel rezervasyonunuz, vize başvurunuz esnasında tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm rezervasyonlarınızı başvuru yapacağınız vize türü ve gitmek istediğiniz ülkeye uygun olarak gerçekleştiriyor, bu sayede başvurunuzun sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.