Whatsapp Destek »

TURİZM

TURİZM

Gidilmeyene giden ol, aradığını bulan ol, canın sıkıldıkça yok ol, bazen, biraz; gez!
Pîrî Reis

Haritacılığın âlimi 15. yüzyılda sarf etmişse bu sözleri, vardır bir bildiği...

Bazen, biraz; gezmeli...

Günlük rutinlerden uzaklaşmak, alışkanlıklarımızdan arınmak, yeni dünyalara açılmak için...

“Sizi amacınıza taşır” mottosuyla varmaya çalıştığımız yer tam da burası... Gidilmeyene giden olmak istediğinizde, arayışa çıktığınızda, canınız sıkıldığında; amacınız her ne ise sizi oraya taşımak için burdayız. Çünkü biliyoruz ki dünyayı daha iyi bir yer yapacak olan; umudunu koruyan, yüzünden gülücüğünü eksik etmeyen, kendini tazelemeyi bilen, yeni portrelere, yeni şehirlere, yeni lezzetlere açık, kendini yenileyebilen insanların yarattığı enerji ve sinerjidir. Gezin ki; kendi ortamınıza bambaşka bir insan olarak dönün. Görün ki; çevrenizdeki insanlara yepyeni bir bakışla bakıyor olun. Tazelenerek, yenilenerek dönün yaşamınıza... Daha hoşgörülü, daha üretken, daha verimli...

 

Bunu yaparken yanınızda olalım. Dünyanın en güzel coğrafyasına sahip ülkemizin topraklarını, denizlerini birlikte arşınlayalım. İster gökyüzünde bulutların arasından süzülerek, ister raylar üzerinde tıngır mıngır, ister konforunu unutamayacağınız otobüslerle... Kulağınızda notalarla... Belki yolculuğun başından sonuna film izleyerek... Bütçenize uygun konaklama olanakları sunalım. İstediğiniz otele revervasyonunuzu yapalım. İstediğiniz gezi, tur ya da tatili yaparken, her şeyi başından sonuna hayalinizdeki gibi planlayalım. Size kalan yalnızca tadını çıkarmak olsun.

KUYAŞ Turizm Seyahat Acentası olarak TURSAB’dan A Sınıfı Yetki Belgeli olan Güneş Turizm rehberliği, istediğiniz ulaşım aracı ve tarihini seçmekle başlıyor. Bilet satışlarımız, yurt içi turlarımız, otel konaklama rezervasyonlarımız ve istediğiniz yere ulaşım, destinasyon hizmetimizle devam ediyor.

Bilge denizcinin tavsiyesini tekrarlıyor, bir de ek yapıyoruz: Siz canınız sıkıldıkça yok olun; biz yok olduğunuz yerde, sizi amacınıza taşımak için bekliyor olacağız.