1.Gün: ANKARA-İSTANBUL
Gece saat 00:45'de belirlenen noktadan hareket ediyoruz. Tem Otoyolu üzerinden gerekli molalarla sabah saatlerinde İstanbul'a varıyoruz.

2.Gün: EYÜP CAMİİ-PİERRE LOTİ-MISIR ÇARŞISI-SULTANAHMET CAMİİ VE MEYDANI AYASOFYA CAMİİ
Sabahın ilk saatlerinde İstanbul'a varışımızın ardından Pierre Loti Tepesi'nde kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızın ardından Eyüp Sultan Ensari'nin Camii ve Türbesi'ni ziyaret ediyoruz. Eşsiz Haliç manzarasında fotoğraf molasının ardından Kanuni Sultan Süleyman'ın sadrazamlarından ve damadı olan Rüstem Paşa'nın yaptırmış olduğu Rüstem Paşa Camiyi gezdikten sonra Evliya Çelebi'nin ünlü seyahat rüyasını gördüğü Ahi Çelebi Camii'ni ziyaret ediyoruz. Ardından Mısır Çarşısı'nda alışveriş molası verip sonrasında Sultanahmet Meydanı'na gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Sultanahmet Camii'nde Namaz kılabilirler. Serbest zamandan sonra Ayasofya Camii’nin görüyoruz. Akşam yemeği ve konaklamayı yapmak için otelimize geçiyoruz.

3.Gün: SÜLEYMANİYE CAMİİ-KAPALI ÇARŞI-ORTAKÖY-MECİDİYE CAMİ
Sabah otelimizde kahvaltıdan sonra hareket ediyoruz. İlk olarak Süleymaniye Camii'ne gidiyoruz. Bu muhteşem Sinan Eser'ini tanıdıktan sonra hemen bahçesinde bulunan Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan ve Mimar Sinan Türbelerini ziyaret ediyoruz. Ardından Kapalı Çarşı'da alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Buradan Ortaköy'e hareket edip Mecidiye Camii'nin görülmesi için verilen serbest zamanın ardından belirtilen saatte toplanıp Ankara'ya hareket ediyoruz. Verilecek molaların ardından Ankara'ya ulaşıyoruz. Başka bir GÜNEŞ TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Lüks tur otobüsü ile ulaşım.
* Ulaşım esnasında ikramlarımız (sıcak-soğuk içecek) 
* 1 Gece otel konaklaması
* 2 sabah kahvaltısı
* 1 akşam yemeği
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
* 1618 Sayılı Yasaya Uygun Seyahat Sigortası
* Profesyonel Rehberlik hizmetleri ve A sınıfı seyahat acentesi GÜNEŞ TURİZM refakati

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Öğle Yemekleri
* Kişisel Harcamalar
* Müze Giriş Ücretleri


Fiyat ve Güncel Tarihler için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İLETİŞİM :

0312 230 07 57

0552 230 88 80